Informacje

Kontakt

FHU Leather Point

Piłsudskiego 22

12-200 Pisz

NIP:
5780126480
REGON:
002793387
E-mail:
GG:
6732416
Skype:
leatherpoint1
Telefon:
500162870

O sprzedającym

   
 FHU "LEATHER POINT  jest bezpośrednim przedstawicielem kilku czołowych  krajowych firm zajmujących sie produkcją i importem galanterii skórzanej.
   Firmy te znając wysoki profesjonalizm i dośwadczenie w sprzedaży wyrobów skórzanych zdecydowały powierzyć miedzy innymi mojej firmie sprzedaż swoich wyrobów. W  e-sklepie-hurtowni prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową różnego rodzaju towarów z zdecydowaną przewagą galanterii skórzanej
  Sprzedażą galanterii  zajmuje się od kilkunastu lat ale dopiero teraz idąc z duchem czasu i uwzględniając nowe trendy w handlu zdecydowałem się skorzystać ze zdobyczy techniki informatycznej i zaprezentować Państwu swoją ofertę na stronach e-sklepu-hurtowni
Jest to nad wyraz prosta, skuteczna i korzystna dla obu stron forma sprzedaży towaru.

   Galanteria skórzana którą oferuję to przede wszystkim wysokiej klasy teczki, aktówki biwuary, neseser,y kufry, saszetk,i portfele, pask, torby lekarskie,i torebki itp. Wyroby te wykonane są z wysokogatunkowych skór polskich i włoskich garbarni oraz z zastosowaniem praktycznie niezawodnych akcesorii takich jak zamki, zapięcia, materiały wykończniowe itp.
   Dzięki mojemu długoletniemu doświadczeniu zdobytemu w trakcie prowadzenia działalności gospodarczej  macie Państwo gwarancję że jest to towar wyselekcjonowany o najwyższych walorach użytkowych i estetycznych zgodny z aktualnymi trendami w tej dziedzinie oraz że (chyba najważniejszy argument) nie przepłacacie za towar.

  Na oferowane przeze mnie wyroby otrzymuję od ich producentów specjalnie wynegocjonowany upust cenowy dzięki temu proponuję najniższe ceny. Pozwala to zaoszczędzić Państwu w porównaniu do cen oferowanych w tradycyjnym sklepie znaczne kwoty tj. od 50 nawet do 350 zł

Szegółowe zasady zakupu zamieszczone są w zakładce
Regulamin-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dane firmy:
FHU "LEATHER POINT" Mikołaj Baran

                                                   ul. Piłsudskiego 22
                                                   12-200 Pisz
                                     Nip:         578-012-64-80
                                    Regon:     002793387

                                    Tel.kom.   500162870

 

Płatność/dostawa

Aby sfinalizować dokonany zakup proszę o dokonanie płatności na jedno z nizej wybranych kont w przypadku wyboru przesyłki za pobraniem pocztowym proszę o taką informacje.

FHU Leather Point Mikołaj Baran
Piłsudskiego 22

12-200 Pisz

Nr.konta:

Transakcje realizujemy w terminie 3-7 dni od momentu zaksięgowania wpłaty                     

          

Regulamin

                                    

                                                                             

Proszę o zapoznanie sie z tymi kilkoma zasadami przestrzeganie których ułatwi a przede wszystkim spowoduje że proces zakupu w sklepie internetowym przebiegnie szybko i sprawnie.

1. Na zakupy do e-sklepu-hurtowni internetowej www.leatherpoint.otwarte24.pl zapraszam osoby fizyczne, podmioty gospodarcze oraz przedstawicieli wszelkich instytucji publicznych.
2. Zakupów w e-sklepie-hurtowni www.leatherpoint.otwarte24.pl można dokonywać bez względu na porę dnia i nocy 24 godz. na dobę
3. Ceny towarów w e-sklepie-hurtowni są cenami detalicznymi brutto (zawierają VAT) wyrażonymi w złotych polskich.
4. Zakupy hurtowe możliwe są po zarejestrowaniu się w e-sklepie-hurtowni i nadaniu przez administratora sklepu statusu klienta hurtowego otrzymasz wtedy stosowny rabat od cen detalicznych minimalne zamówienie hurtowe to 800 zł. w przypadku zakupu teczek i 500 zł w przypadku zakupu innych wyrobów.
5. Warunkiem przyjęcia do realizacji zakupu jest złożenie zamówienia i podanie danych do wysyłki oraz wybór formy zapłaty.
6.Każde zamówienie przesłane do e-Sklepu Internetowego www.leatherpoint.otwarte24.pl zostanie automatycznie potwierdzone.
7. W przypadku gdy z jakichś przyczyn zamówienie nie będzie mogło być zrealizowane zostaniesz o tym poinformowany drogą mailową w ciągu dwóch dni roboczych.
8. Na zakupiony towar wystawiane są paragony zakupu lub na życzenie faktury VAT
9. Klient posiada prawo wyboru metody płatności: przedpłata na konto lub gotówka przy obiorze, koniecznym jest jej określenie w formularzu zamówienia.
10. Koszty przesyłki pokrywane są przez nabywcę i doliczane do wartości zamówienia
11. Realizacja zamówienia odbywa się zawsze przy pomocy Poczty Polskiej przesyłka priorytetową lub zwykłą, przesylkami kurierskimi. Opłata za wybrany rodzaj przesylki jest automatycznie doliczana do zamówienia. Na życzenie klienta dopuszcza się inną formę wysyłki zakupionego towaru. 
12. Czas realizacji zamówienia detalicznego wynosi do 7 dni roboczych a hurtowego 3 dni.
13. Zamówione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówienia.

Reklamacje i Zwroty

1. Towar zakupiony w e-Sklepie www.letherpoint.pl objęty jest gwarancją zgodnie z PN
2. Zgłoszenia reklamacyjne przyjmowane są drogą mailową na adres: leathrpoint@leatherpoint.pl lub listownie na adres:

FHU Leather Point
12-200 Pisz
ul. Piłsudskiego 22


3. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności dostawcy towaru. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z dostawcą protokołu reklamacyjnego.
4. W przypadku otrzymania towaru wadliwego lub nie zgodnego z zamówieniem Klient ma prawo do jego wymiany lub zwrotu.
5. Wadliwy towar należy bezpiecznie zapakować w oryginalne opakowanie fabryczne i przesłać do sprzedającego.
6. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia towaru z winy Klienta wszelkie koszty reklamacji pokrywa Klient. 7. Na podstawie postanowień ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów (Dz. U. 22 poz. 271) istnieje możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni od daty jego otrzymania (upływ terminu biegnie od daty nadania paczki). Po upływie tego terminu nie ma już możliwości odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży. W celu dokonania zwrotu niezbędne jest wcześniejsze skontaktowanie się z sprzedawcą .
8. Zwracany towar nie może nosić śladów używania ani nie może być w żaden sposób uszkodzony.
9. W przypadku dokonania zwrotu produktu pieniądze przesyłane będą na konto bankowe wskazane przez Klienta.
10. Koszty związane ze zwrotem towaru ponosi Klient.
11. Kwota zwrotu obejmuje wartość produktu od której odliczane są koszty przesyłki.
12. Zastrzega się iż w przypadku zaginięcia wysłanej przez Klienta przesyłki ze zwracanym towarem FHU Leather Point nie ponosi odpowiedzialności.

ŻYCZĘ UDANYCH I PRZYJEMNYCH ZAKUPÓW

Inne